Kijktip op Disney Plus: Unprisoned!
11/12/2024
De serie Unprisoned heeft niet alleen harten veroverd met zijn humor en sterke acteerprestaties, maar biedt ook een verrassend diepgaande blik op persoonlijke groei en innerlijk kind werk. De show volgt Paige Alexander (gespeeld door Kerry Washington), een therapeute en alleenstaande moeder, die geconfronteerd wordt met de terugkeer van haar vader Edwin (Delroy Lindo) uit de gevangenis. Wat begint als een verhaal over familie en tweede kansen, ontpopt zich tot een reis naar de wortels van pijn, onopgeloste emoties en innerlijke heling.
Innerlijk kind
Een van de meest indrukwekkende elementen in Unprisoned is hoe het innerlijk kind van Paige letterlijk en figuurlijk aanwezig is. Dit innerlijke kind verschijnt regelmatig als een jonge versie van Paige, die haar innerlijke stem en onverwerkte emoties belichaamt. Door deze krachtige metafoor krijgt de kijker een intieme inkijk in hoe ervaringen uit de kindertijd doorwerken in volwassen relaties en gedragingen.
Unprisoned is niet alleen een boeiende dramaserie
Het is ook een inspiratiebron voor iedereen die bezig is met persoonlijke ontwikkeling en het helen van het innerlijke kind. Unprisoned is nu te zien op Disney Plus en wordt geprezen als een must-watch voor iedereen die van verhalen houdt met diepgang en een vleugje humor.
Zie ook de trailer (helaas zonder haar innerlijke kind) hieronder.
Meer nieuws artikelen en blogs
Als coach doe ik dagelijks nieuwe ervaringen op. Zo ontstaan pareltjes van inzichten. Die deel ik graag met je. Grasduin in de blogs die ik de afgelopen jaren schreef. Er komen nog steeds nieuwe blogs bij. Concreet aan de slag? Kijk snel in de agenda. Er zit vast een passende opstellingsavond, inspirerende lezing of uitdagende workshop voor je bij.
Ook wat aanscherping nodig?
Je hebt alles wat je wilt, maar toch ben je niet gelukkig. Misschien vind je het lastig om grenzen aan te geven of knopen door te hakken, voel je je minder waard dan een ander of loop je in relaties altijd tegen moeilijkheden aan. Kortom: het leven geeft je citroenen, maar het maken van limonade lukt je niet. Wil je dat verder onderzoeken? Je bent van harte welkom!